Car Mechanic Simulator 2021 na zwiastunie! Demo gry jest już dostępne!

adrianG

Car Mechanic Simulator 2021 na zwiastunie! Tak prezentuje się najnowsza odsłona serii. W grze pojawi się sporo dobrze znanych graczom mechanik, ale również wiele zupełnie nowych. Na ten moment wiadomo, że dostępne będzie ponad 70 samochodów i ponad 4 tyś. części. Zainteresowani produkcją gracze mogą już pobrać demo gry z platformy Steam.

Car Mechanic Simulator 2021 na zwiastunie! Można już pobierać wersję demo gry

Nadciąga kolejna odsłona symulatora mechanika samochodowego od polskiego studia Red Dot Games. Car Mechanic Simulator 2021 pojawi się jeszcze w tym roku, a już teraz możemy zapoznać się z najnowszym zwiastunem z gry. Jak można na nim zauważyć w grze będzie sporo aktywności i zawartości. Sami twórcy informują o nadchodzących nowościach. W produkcji przygotowano ponad 72 samochody, a każdy z tych pojazdów będzie można naprawić. Oczywiście większość napraw nie obejdzie się bez wymiany części, a tych w grze będzie dostępnych ponad 4 tyś. 

Najnowsza odsłona serii Car Mechanic Simulator oprócz napraw zaoferuje również szereg nowych aktywności. Od teraz będzie można kupować samochody w różnym stanie, a potem je ulepszać mechanicznie i wizualnie, aby następnie sprzedać je z zyskiem. Samochody będzie można testować podczas jazdy, co pozwoli na sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Mało istotną, ale ciekawą aktywnością, która pojawi się w nowej odsłonie będzie mycie samochodów.

Zainteresowane osoby mogą już pobrać demo gry przez platformę Steam na PC. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry, ale na ten moment wiadomo, że Car Mechanic Simulator pojawi się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. 

Aktualności

Zobacz wszystkie