Ten mod poprawia wydajność Cybepunka 2077!

bartekZ

Ten mod znacząco poprawia wydajność Cyberpunka 2077! Wielu graczy nadal narzeka na płynność gry, nawet mimo kilku łatek prosto od producenta, które miały za zadanie naprawić niedogodności. Z tego powodu za "naprawianie" gry biorą się osoby z zewnątrz, czyli po prostu moderzy. To właśnie mod o dźwięcznej nazwie The Heavily Customized Optimization ma sprawić, że gra w Cyberpunka 2077 będzie o wiele przyjemniejsza. Jak zwykle jednak w takich sytuacjach, pojawia się pewne "ale"...

Ten mod znacząco poprawia wydajność Cyberpunka 2077! Jest jednak pewno "ale"...

Cyberpunk 2077 u wielu graczy nadal nie działa w ten sposób, że mogą być oni zachwyceni produkcją studia CD Projekt RED. Mało tego - w niektórych sytuacjach poprawy nie przyniosły nawet ulepszenia proponowane przez samych twórców gry. Jednakże od czego są moderzy, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Właśnie dzięki nim światło dzienne ujrzał mod o nazwie The Heavily Customized Optimization. To właśnie on ma sprawić, że rozgrywka stanie się zdecydowanie płynniejsza a co za tym idzie - jej odbiór przez graczy stanie się zwyczajnie o wiele lepszy.

Kilka zdawałoby się banalnych usprawnień pozwoliło na to, aby zwiększyła się liczba wyświetlanych klatek na sekundę. Twórca modyfikacji przyznaje, że wartość ta w niektórych wypadkach jest nawet dwukrotnie lepsza niż to, co oferuje niezmodyfikowana gra. Warto jednak dodać, że rekomendowanym sprzętem dla omawianego moda jest taki, który napędza karta graficzna marki NVIDIA.

Warto jednak zaznaczyć, że modyfikacja przeznaczona jest głównie dla osób, które odczuwały wyraźny dyskomfort podczas gry w Cyberpunka. Innymi słowy - zmiany po zainstalowaniu moda gołym okiem widoczne są przede wszystkim na słabszym sprzęcie. To tam efekty zwiększenia wyświetlania klatek na sekundę są najbardziej odczuwalne. Jeśli natomiast na wgranie dodatku zdecydują się ludzie z mocnymi pecetami, różnica może wcale nie być tak bardzo zauważalna.

Omawiany dodatek można pobierać KLIKAJĄC W TEN LINK.

The Heavily Customized Optimization
Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-nowy-mod-znaczaco-poprawia-wydajnosc-gry/z71f49c

Aktualności

Zobacz wszystkie