Nieoficjalnie - data premiery GTA 6 znana? Odległy termin

bartekZ

Nieoficjalnie - data premiery GTA 6 jest już znana? W sieci pojawiły się kolejne doniesienia i przecieki. Niestety jednak dla osób, które wieszczą rychłą zapowiedź gry oraz jej premierę w niedalekiej przyszłości, nie mamy dobrych wieści. To już kolejna w ostatnich dniach gorąca wieść na temat GTA 6.

Nieoficjalnie - data premiery GTA 6 znana? W sieci pojawił się kolejny, niestety odległy termin

GTA 6 - mimo że nadal nie zostało nawet zapowiedziane - pod pewnymi względami już przeszło do historii. Nie ma bowiem chyba drugiej takiej gry, która budzi tak ogromne emocje, mimo że wciąż nie wiadomo o niej tak naprawdę nic. Ostatnio informowaliśmy o tym, że Rockstar poszukuje testerów swoich gier do studia, które zajmuje się właśnie rozwijaniem serii Grand Theft Auto. Wiele osób uznało to za pewnik, że szósta część kultowej gry jest na finiszu i ujrzy światło dzienne szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Najnowsze plotki ten optymizm jednak studzą w sposób brutalny.

Jak czytamy w portalu benchmark.pl, GTA raczej nie pojawi się szybciej, niż pod koniec roku 2023. Właśnie na ten termin prawdopodobnie wstępnie ustalono premierę produkcji. Co jednak ważne, to termin orientacyjny i wstępny. Warto jednak dodać, że nie oznacza to, iż gra pojawi się szybciej. Mało tego - wielce prawdopodobne, że stanie się to nawet później... Przyczynia się do tego także udane GTA 5, które twórcom nadal przynosi duże zyski.

Aktualności

Zobacz wszystkie