Bully 2 a nie GTA 6? Rockstar może zaskoczyć - i to już wkrótce

bartekZ

Bully 2 a nie GTA 6? Rockstar może bardzo zaskoczyć fanów, którzy wyczekują nowych produkcji z tegoż studia! Jak dobrze wiadomo, wszyscy żyją najnowszą z odsłon Grand Theft Auto, która jednak nie została jeszcze zaprezentowana. Tymczasem pojawiają się głosy, że deweloperzy chcą powrócić do kultowego Bully'ego. Świadczy o tym już kilka przesłanek.

Bully 2 a nie GTA 6? Rockstar może zaskoczyć - i to już wkrótce!

W ostatnim czasie w mediach zajmujących się gamingiem, nieustannie przewija się temat GTA 6. Wszyscy fani liczą na to, że gra ukaże się już niebawem. Jednakże, zapał zwolenników takiej teorii nieco ochłodziły najnowsze doniesienia, które wskazują, że kolejna część Grand Theft Auto ukaże się dopiero pod koniec 2023 roku. Tymczasem wypłynęły kolejne interesujące wieści, które także mogą zaciekawić graczy.

Jak się bowiem okazuje, Rockstar prawdopodobnie wznowi prace nad kultową produkcją - mowa o kontynuacji przygód w grze Bully. Jak czytamy w PPE, twórcy niespodziewanie odnowili znak towarowy gry. Wcześniej prace nad Bullym miały być już kilkukrotnie przerywane, właśnie na rzecz GTA 6. Wydaje się jednak, że plany uległy zmianie.

To mogłoby również oznaczać, że nabór na testerów gier, jaki prowadzi Rockstar, dotyczy właśnie produkcji Bully 2. Czy deweloperzy rzeczywiście zdecydują się na tak nieoczekiwany ruch? Z uwagą będziemy wypatrywać kolejnych doniesień z tym związanych!

Aktualności

Zobacz wszystkie