Polska aktorka użyczyła twarzy dla jednej z głównych postaci Resident Evil Village

bartekZ

Polska aktorka użyczyła twarzy dla jednej z głównych postaci Resident Evil Village. Bardzo interesujące rewelacje opublikował portal PPE.pl. Według nich, twarz doskonale znanej z zapowiedzi Resident Evil Village Alciny Dimitrescu to w istocie wizerunek polskiej aktorki, Heleny Mańkowskiej.

Polska aktorka użyczyła twarzy dla jednej z głównych postaci Resident Evil Village

Wyczekiwana przez fanów premiera Resident Evil Village już tuż tuż. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne bardzo interesujące wieści związane z omawianym tytułem. Ucieszyć mogą one zwłaszcza fanów gry pochodzących z Polski. Wszystko dlatego, że jedna z głównych postaci w grze, jest bardzo mocno związana z naszym krajem. Bynajmniej chodzi jednak o jakikolwiek wątek fabularny.

Jak czytamy w PPE.pl, główna przeciwniczka w grze - Alcina Dimitrescu - posiada w produkcji twarz, którą użyczyła jej... polska aktorka, Helena Mańkowska. Postać Alciny już teraz robi furorę w sieci, a wszystko przez jej niezwykłą kreację, którą twórcy ujawnili w materiałach promujących grę. Co jednak ciekawe, polska aktorka do tej pory nie wspominała o tym w swoich mediach społecznościowych. PPE przypuszcza jednak, że być może wynikało to z umowy podpisanej z deweloperami, lub Helena Mańkowska zwyczajnie nie chciała zwracać na siebie zbytniej uwagi.

Ciekawostką niech będzie fakt, że postać Alciny Dimitrescu mierzy w grze - bagatela - aż 2,9 metra wysokości.

Aktualności

Zobacz wszystkie