No Man's Sky nawiązało współpracę z Mass Effect! Oto jej efekt!

adrianG

No Man's Sky nawiązało współpracę z Mass Effect! Poznaliśmy szczegóły najnowszej zawartości do No Man's Sky. Gracze od dłuższego czasu spekulowali, co takiego w grze się pojawi. Na szczęście dłużej nie muszą już się zastanawiać. Twórcy gry postanowili ujawnić nową zawartość, która właśnie pojawiła się w grze. Normandia SR1 z serii Mass Effect pojawiła się w grze i można ją zdobyć po ukończeniu przygotowanych misji.

No Man's Sky nawiązało współpracę z Mass Effect! Gracze mają okazję zdobyć kultowy statek!

W ostatnim czasie dużo się mówiło o nadchodzącej zawartości do No Man's Sky. Twórcy postanowili nie trzymać już dłużej graczy w niepewności i ogłosili nadchodzące nowości, ale takiej współpracy nikt się nie spodziewał. No Man's Sky łączy siły z marką Mass Effect. Po raz pierwszy w No Man's Sky pojawi się zawartość z innej gry. Mowa dokładnie o statku Normandia SR1, który z pewnością jest dobrze znany wszystkim fanom serii Mass Effect.

Gracze jednak muszą się pospieszyć jeśli chcą wejść w posiadanie statku, ponieważ można będzie go zdobyć tylko do 31 maja. Wpierw trzeba będzie ukończyć wszystkie misje przygotowane na tę okazję. Dopiero wtedy Normandia SR1 będzie możliwa do odbioru. Warto jednak podjąć to wyzwanie, ponieważ jest to wyjątkowy statek, który z pewnością będzie ważnym elementem kolekcji nie jednego gracza.

Aktualności

Zobacz wszystkie