Trwają prace nad Flashback 2! Gra pojawi się na 30 rocznice marki!

adrianG

Trwają prace nad Flashback 2! Kontynuacja gry z początku lat 90-tych została zapowiedziana przez Microids, czyli tego samego wydawcę. Twórcy opublikowali logo najnowszej części oraz informację o premierze gry. Planowany termin wydania to 2022 r. i nie jest on przypadkowy. W 2022 będzie miała miejsce 30 rocznica pierwszej odsłony gry z tej serii. Jest to idealny moment na wypuszczenie kontynuacji. Więcej informacji na temat gry powinniśmy dostać za jakiś czas, więc nie pozostaje nic jak tylko ich wyczekiwać.

Trwają prace nad Flashback 2! Platformówka wróci po 30 latach! 

Kontynuacja zręcznościowej gry przygodowej z początku lat 90-tych trafiła do produkcji. Odpowiedzialna za wydanie pierwszej części firma Microids poinformowała, że Flashback 2 trafi do graczy w 2022 r. na PC i konsole. Jest to niesamowita informacja. Pierwsza część Flashback pojawiła się 29 lat temu, więc jej następca zadebiutuje na okrągłą 30 rocznice. Twórcy mają przed sobą nie lada wyzwanie. Muszą stworzyć grę, która będzie godnym następcą pierwotnego wydania i sprosta oczekiwaniom wszystkich fanów. Jednocześnie muszą stworzyć produkt, który zainteresuje sobą nowych graczy i trafi do szerszego grona odbiorców.

Na ten moment wiemy, że gra powstaje i na kiedy planowane jest jej wydanie. Dostaliśmy też grafikę z oficjalnym logo gry. Na więcej oficjalnych wiadomości od twórców będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Aktualności

Zobacz wszystkie