Game Builder Garage - zaprojektujesz grę na Nintendo Switch!

bartekZ

Game Builder Garage - zaprojektujesz grę na Nintendo Switch! To jeden z najnowszych projektów twórców Nintendo, który ma podbić serca użytkowników. O co dokładnie chodzi? Jakie możliwości Game Builder Garage da graczom? Jak bardzo zaawansowany będzie program? Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Game Builder Garage - zaprojektujesz grę na Nintendo Switch!

Nintendo robi co może, aby pokazać, że jest naprawdę wyjątkowe. Tym razem marka zaprezentowała wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu użytkownicy zaprojektują gry na Nintendo Switch. Wszystko nosi sugestywną nazwę Game Builder Garage.

Najnowszy projekt ma zadebiutować 11 czerwca tego roku. Zdecydowano się zapowiedzieć go jeszcze przed targami E3. Wiadomo już także, ile będzie trzeba zapłacić za Game Builder Garage. Jego cena to 29,99 dolarów. Czy to dużo? Cóż, w zamian za możliwości, jakie zostaną oddane w ręce graczy, ta cena nie wydaje się aż nadto wysoka.

GBG będzie zawierać między innymi interaktywne lekcje dotyczące programowania. Odkrywanie kolejnych poziomów i czynienie postępów ma umożliwić poznanie technik, dzięki którym możliwe będzie tworzenie własnych tytułów. Ciekawą opcją jest też możliwość dzielenia się swoimi dziełami z innymi użytkownikami.

Co ważne, oprócz Joy-Conów i Pro Controllera, sterować można myszką. Podłączyć można ją za pomocą docka. To z pewnością ułatwi działanie w programie i zapewni swobodę ruchów. Więcej o omawianym Game Builder Garage znajdziecie w poniższym materiale wideo:

Aktualności

Zobacz wszystkie