Powstaną nowe gry ze Smerfami! The Smurfs - Mission Vileaf zapoczątkuje nowy cykl wydawniczy!

adrianG

Powstaną nowe gry ze Smerfami! Ogłoszono dużą współpracę miedzy firmą Microids, a marką Smerfy. Z udzielonych informacji wiadomo, że powstaną zupełnie nowe gry z tego uniwersum. Pierwszą z nich będzie przygodowa gra platformowa The Smurf - Mission Vileaf, w której będziemy musieli obronić wioskę i las przed Gargamelem. Oprócz The Smurfs - Mission Vileaf w planach są jeszcze 4 różne gry do wydania!

Powstaną nowe gry ze Smerfami! Pierwszą z nich będzie The Smurfs - Mission Vileaf!

The Smurfs - Mission Vileaf będzie nową produkcją ze Smerfami w roli głównej. Pierwsze informację o tej produkcji pojawiły się jeszcze w 2020 roku. Firma Microids ogłosiła współpracę z marką jaką są Smerfy. Owocem tej współpracy ma być właśnie gra The Smurfs - Mission Vileaf.

Będzie to przygodowa gra platformowa w 3D, w której będziemy musieli zmierzyć się z podstępnym Gargamelem i uratować przed nim cały las oraz wioskę Smerfów. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Nie podano informacji odnośnie konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S, ale możemy się spodziewać, że dzięki wstecznej kompatybilności również na tych sprzętach zagramy w The Smurfs - Mission Vileaf.

To nie jedyna nowość! Ogłoszono również, że w planach jest wydanie jeszcze 4 innych gier ze Smerfami.

Aktualności

Zobacz wszystkie