Sony idzie śladami Microsoftu? Prezentacja Game Boost dla PS5!

adrianG

Sony idzie śladami Microsoftu? Game Boost to jedna z ciekawszych funkcji oferowanych przez PlayStation 5. Funkcja pozwala wyciągnąć znacznie więcej z gier, które uruchomimy na konsoli. Nowy zwiastun udostępniony przez Sony reklamuje wspomnianą funkcję i przedstawia gry, które ją już obsługują. Sama funkcja ma na celu oferować to co funkcja FPS Boost od konkurencji, czyli poprawienie gier by oferowały jeszcze lepszą grafikę i płynność.

Sony idzie śladami Microsoftu? Udostępniono zwiastun prezentujący funkcję Game Boost dla PS5!

Sony udostępniło zwiastun reklamujący funkcję Game Boost dla PlayStation 5. Jak dobrze wiadomo gry z PlayStation 4 są kompatybilne z konsolą PlayStation 5. Sporo tytułów wspiera już funkcję Game Boost, która poprawia jakość grafiki oraz płynność w grach. Udostępniony zwiastun prezentuje tytuły, które są już wspierane przez funkcję, a są to np. God of War, Days Gone i Ghost of Tsushima.

Na zwiastunie jednak możemy zauważyć jedną produkcję, która jeszcze nie została ulepszona na PlayStation 5, a mowa o Shadow of The Colossus. To zwiastuje, że w niedługim czasie powinna pojawić się aktualizacja, która zapewni lepsze doznania z tej właśnie produkcji. Z pewnością więcej gier zostanie ulepszone z czasem, tak jak to ma miejsce w przypadku FPS Boost od Microsoftu na konsole Xbox Series X|S. Funkcja Microsoftu może pochwalić się już dużą biblioteką gier, które są przez nią obsługiwane.

Aktualności

Zobacz wszystkie