Zapowiedziano Red Dead Online: Blood Money! Aktualizacja trafi do graczy w przyszłym tygodniu!

adrianG

Zapowiedziano Red Dead Online: Blood Money! Rockstar Games postanowiło w końcu wydać większa aktualizację do trybu Online w Red Dead Redemption 2. Gracze nie będą się nudzić, ponieważ twórcy przygotowali dla nich sporo nowej zawartości. Aktualizacja doda nowe misje i zadania, a oprócz tego pojawią się przepustki Klubu rewolwerowca.

Zapowiedziano Red Dead Online: Blood Money! Aktualizacja wprowadzi masę nowości!

Nadchodzi zupełnie nowa zawartość do Red Dead Online. Rockstar Games zapowiedziało dużą aktualizację Red Dead Online: Blood Money. Gracze będą wykonywać specjalne zlecenia od wpływowych osób z Saint Denis. Mało tego, dostępne będą również nowe napady, skoki i rabunki, które będzie można wykonywać samemu lub z innymi graczami. W trakcie każdej misji będzie można natrafić na ślady wskazujące gdzie znajdziemy jakiś Kapitał dla Guido Martellego.

Odpowiednia ilość zebranego Kapitału sprawi, że Guido Martelli da nam dostęp do Okazji. Przygotowane zostały 3 różne Okazje. Pierwsza z nich pojawi się razem z aktualizacją, a dwie kolejne pojawią się z czasem. Każda z Okazji przyczyni się do powstrzymania senatora Lemoyne i doprowadzi do jego upadku.

Dodatkowo w ramach aktualizacji pojawią się 4 przepustki Klubu rewolwerowca. Każda z przepustek kosztować będzie 25 sztabek złota. W przepustkach na graczy będzie czekało do wbicia 25 rang, za które otrzymają różne nagordy.

Aktualizacja Red Dead Online: Blood Money zostanie udostępniona już 13 lipca.

Aktualności

Zobacz wszystkie