Epic Games złożył ofertę na gry ekskluzywne z PlayStation! Oferowano Sony 200 mln dolarów!

adrianG

Epic Games złożył ofertę na gry ekskluzywne z PlayStation! Zaproponowano Sony 200 mln dolarów! O sporze pomiędzy Epic Games, a Apple wiele się mówi w ostatnim czasie. Zwłaszcza dlatego, że spór jest już na drodze sądowej, a wiele informacji ze składanych przez obie firmy dokumentów wychodzi na światło dzienne. Ostatnio pojawiła się kolejna ciekawa informacja.

Epic Games złożył ofertę na gry ekskluzywne z PlayStation! Mowa o kwocie 200 mln dolarów!

Spór na drodze sądowej pomiędzy Epic Games, a Apple nadal trwa i raczej szybko się nie skończy. Od początku trwającego sporu dowiedzieliśmy się ciekawych informacji. Wiele informacji dotyczy Epic Games Store oraz związanej z nim branży gier. Ujawniono już informację o planach na sklep Epic Games, z których mogliśmy się dowiedzieć, że póki co sklep nie zarabia, a zyski zacznie przynosić dopiero w 2023 r. Dowiedzieliśmy się również, ile kosztowało firmę Epic Games uzyskanie wyłączności na tytuł Borderlands 3 przez pewien czas.

Teraz wyszła na jaw kolejna interesująca informacja. Jak możemy wyczytać z kolejnych dokumentów złożonych w sądzie przez Epic Games, firma oferowała Sony 200 mln dolarów w zamian za gry ekskluzywne z PlayStation. Nie podano o jakie gry mogło chodzić, ale wiadomo, że chciano kupić 4-6 tytułów na wyłączność Epic Games Store. Może to sugerować, że kolejne porty gier z PlayStation są w drodze na PC.

Aktualności

Zobacz wszystkie