Nowe produkcje Ubisoftu będą od teraz wydawane pod nazwą Ubisoft Originals! Jaki jest powód?

adrianG

Nowe produkcje Ubisoftu będą od teraz wydawane pod nazwą Ubisoft Originals! Firma Ubisoft chce jeszcze bardziej podkreślić produkcje, które są przez nich wypuszczane. Od teraz wszystkie gry tworzone przez wewnętrzne studia będą oznaczone nazwą Ubisoft Originals. Jednym z pierwszych tytułów z nowym oznaczeniem jest zapowiedziany niedawno The Division: Heartland. Nowe oznaczenie ma podkreślić, że posiadające je gry są wydawane i tworzone wyłącznie przeze Ubisoft.

Nowe produkcje Ubisoftu będą od teraz wydawane pod nazwą Ubisoft Originals! Jaka będzie różnica?

Wraz z prezentacją nowości od firmy Ubisoft pojawiła się wzmianka o Ubisoft Originals. Tajemnicza nazwa pojawiła się pod zapowiedzianą ostatnio grą The Division: Heartland. Mnóstwo osób zaczęło się zastanawiać, co może ta nazwa oznaczać i czym chce zaskoczyć graczy firma Ubisoft. Na szczęście gracze nie muszą już dłużej snuć swoich teorii, ponieważ Ubisoft wytłumaczył co nazwa ma oznaczać.

Jak się okazuje, Ubisoft Originals będzie oznaczało gry, które zostały stworzone przez wewnętrzne studia Ubisoftu. Ma to na celu podkreślić oryginalność i wyłączność wypuszczanych przez Ubisoft gier.

Oznacza to również, że w przyszłości mogą pojawić się gry tworzone przez zewnętrzne studia, które wydawane będą przez Ubisoft. W takiej sytuacji naturalnym ruchem będzie oznaczanie gier samą nazwą Ubisoft. Przyszłość jednak pokaże, czy faktycznie tak będzie.

Aktualności

Zobacz wszystkie