Wasteland Remastered - wymagania sprzętowe

bartekZ

Wasteland Remastered to gra, która swój debiut miała 25 lutego tego roku. Jest to nic innego jak odświeżona wersja popularnego RPG z 1988 roku. Gołym okiem widać, że przeskok w samych latach robi ogromne wrażenie. Nietrudno więc domyślić się, że zmieniająca się z dnia na dzień technologia, mogła mieć wpływ na remaster Wasteland. Jak natomiast przekłada się to na wymagania sprzętowe? Sprawdźmy!

Wasteland Remastered - wymagania sprzętowe

Nowy Wasteland to niejaki powrót do przeszłości i ścisłe nawiązanie do produkcji z roku 1988. Nową wersję gry stworzyło Krome Studios. Wielu zastanawia się, jak w przypadku omawianego tytułu sprawa ma się z wymaganiami sprzętowymi. A to dlatego, że od premiery pierwowzoru minął szmat czasu. Jednakże, mimo to, twórcy zrobili wszystko, aby nie utracić unikatowego klimatu sprzed lat. Choć odświeżenie wizualne było konieczne, można odnieść wrażenie, że projektanci ze studia Krome podołali wyzwaniu.

Zalecane wymagania sprzętowe Wasteland Remastered prezentują się następująco:

  • System operacyjny: Windows 8.1/10 (64 bit)
  • Procesor: Intel Core i5-3570K lub AMD Phenom X4 9600
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 750 Ti lub Radeon HD 7770, lub Intel UHD 630
  • Wolne miejsce na dysku: 4 GB

Kilka słów o fabule Wasteland Remastered

Wspominając o wymaganiach sprzętowych, warto na chwilę pochylić się jeszcze nad fabułą odświeżonej wersji Wasteland. Świat, który oferowany jest graczom, osadzono w 2087 roku. W uniwersum gry oznacza to, że III Wojna Światowa zakończyła się 90 lat wcześniej.

Obecnie świat jest złym miejscem, zdecydowanie wyludnionym i opanowanym przez ludzi i kreatury o złych zamiarach. Mutanty i gangi robią wszystko, aby utrudnić życie garstce ocalałych. W rogrywce utożsamiamy się z ekipą Desert Rangers, która nieoczekiwanie staje się kluczem jeśli chodzi o przyszłość zdezelowanej planety. Wróg jest jednak niezwykle silny a pokonanie go to nie lada wyzwanie.

Grający w Wasteland Remastered muszą zadowolić się widokiem z lotu ptaka. Do dyspozycji mają na starcie czteroosobowy zespół, jednakże niewykluczone, że w trakcie misji ktoś do niego dołączy.

Odświeżony Wasteland przewiduje przede wszystkim tryb dla jednego gracza.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie