Marvel's Midnight Suns na pierwszych ujęciach z rozgrywki! Sprawdźcie najnowszy zwiastun!

adrianG

Marvel's Midnight Suns na pierwszych ujęciach z rozgrywki! Tak jak obiecano został udostępniony zwiastun z rozgrywki z Marvel's Midnight Suns. Pokazano na nim kilka istotnych elementów. Gra ma duży potencjał i może spodobać się wielu graczom.

Marvel's Midnight Suns na pierwszych ujęciach z rozgrywki! Gra zapowiada się ciekawie!

W zeszłym tygodniu zapowiedziano najnowszą grę w uniwersum Marvela, która będzie z gatunku taktyczne RPG. Ujawniono pierwsze informacje o Marvel's Midnight Suns oraz pokazano oficjalny zwiastun gry. Zapowiedziano również, że po kilku dniach ukaże się pierwszy zwiastun z rozgrywki. Twórcy gry dotrzymali obietnicy i właśnie pojawił się zapowiedziany wcześniej zwiastun.

Najnowszy zwiastun prezentuje nie tylko fragmenty z rozgrywki, ale również przerywniki filmowe. Wszystkie ujęcia zostały uchwycone na PC i trzeba przyznać, że całość prezentuje się obiecująco. Sama rozgrywka jest podobna do tej znanej z serii gier XCOM, ale nie zabrakło w niej nowych rozwiązań. W Marvel's Midnight Suns dostępny będzie system kart bitewnych. Twórcy gry poinformowali, że w grze nie będzie mikrotransakcji ani skrzynek, z których można by było zdobyć dodatkowe karty.

Przypomnijmy, że premiera Marvel's Midnight Suns jest zaplanowana dopiero na marzec przyszłego roku. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie