Rambo i John McClane w Call of Duty Warzone! Na razie wyglądają... słabo

bartekZ

Rambo i John McClane w Call of Duty Warzone! W sieci gruchnęła wiadomość o tym, że niebawem gracze będą mogli wcielić się w te znane z wielkiego ekranu postacie. Chodzi rzecz jasna o ich skiny. Gracze błyskawicznie dotarli do skinów znajdujących się w kodzie gry i - no cóż - zdania na temat jakości odwzorowania ikon kina są podzielone. O ile McClane wygląda nie najgorzej, to Rambo twórcom po prostu się nie udał.

Rambo i John McClane w Call of Duty Warzone! Na razie wyglądają... słabo

Interesujące urozmaicenie przygotowali twórcy dla graczy Call od Duty Warzone. Jak się bowiem okazuje, już wkrótce na serwerach, gracze będą mogli zagrać kultowymi postaciami znanymi z wielkiego ekranu. W CoD pojawią się skiny Johna Rambo oraz Johna McClane. Jak jednak dobrze wiadomo, gracze nie należą do zbyt cierpliwych osób. Postanowili oni zatem poszperać w kodzie gry i... udało im się odszukać zapowiedziane skiny. Momentalnie w sieci zaczęły krążyć zrzuty ekranu prezentujące zapowiadane postaci. Wśród wielu wywołują one jednak głównie salwy śmiechu. Dlaczego?

O ile postać Johna McClane jest akceptowalna, to Rambo nie udał się twórcom najlepiej. Co prawda na pierwszy rzut oka widać z jaką postać mamy do czynienia. Jednakże gdy przyjrzymy mu się dłużej, jego mina pozostawia wiele do życzenia. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy nieco poprawią swoje dzieła. Tymczasem prezentujemy skiny, które aktualnie krążą w sieci:

Aktualności

Zobacz wszystkie