Prace nad nową grą z Indianą Jonesem właśnie ruszyły! Kiedy możemy spodziewać się pierwszych efektów?

adrianG

Prace nad nową grą z Indianą Jonesem właśnie ruszyły! W styczniu tego roku pojawiła się zapowiedź całkowicie nowej gry o Indianie Jonesie od firmy Bethesda. Za produkcję gry odpowiedzialne będzie studio MachineGames. Nie ujawniono planów na samą grę, więc póki co nie wiadomo nawet jakiego będzie gatunku. Ostatnio pojawiła się dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących na ten tytuł, która mówi, że prace nad produkcją zostały rozpoczęte.

Prace nad nową grą z Indianą Jonesem właśnie ruszyły! Na pierwsze efekty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać

Na początku tego roku ogłoszono, że w planach jest wydanie zupełnie nowej gry o słynnym archeologu i poszukiwaczu skarbów Indianie Jonesie. Jednak wraz z zapowiedzią dostaliśmy tylko garść informacji. Przedstawiono krótki teaser zapowiadający grę oraz ujawniono, że za produkcję gry odpowie studio MachineGames, a producentem wykonawczym będzie Todd Howard. Natomiast wydawcą gry będzie Bethesda.

Od momentu zapowiedzi gry, przez kilka miesięcy nie pojawiła się żadna nowa informacja na jej temat. Jednak niedawno gracze zauważyli ciekawy wpis na serwisie Linkedin. Wpis ten został zamieszczony przez pracownika studia MachineGames, który napisał, że w marcu rozpoczął pracę przy nadchodzącej grze Indiana Jones. Dla niektórych może być to zbędna informacja, jednak dla osób wyczekujących tej produkcji jest to świetna wiadomość. Oznacza to, że chociaż nic nie słyszymy o grze, to jest ona w trakcie tworzenia, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość, a twórcy z pewnością nas zaskoczą.

Aktualności

Zobacz wszystkie