Zaprezentowano gameplay z Mario Golf: Super Rush! Wygląda świetnie!

adrianG

Zaprezentowano gameplay z Mario Golf: Super Rush! Poznaliśmy szczegóły najnowszej gry ekskluzywnej na Nintendo Switch. Twórcy gry przygotowali dla graczy 16 grywalnych postaci oraz wiele wyróżniających się map. Na tej samej konsoli będzie mogło zagrać lokalnie od 1 do 4 graczy. Tytuł zaoferuje także możliwość gry online z innymi graczami. W grze nie zabraknie dodatkowych trybów gry. Premiera Mario Golf: Super Rush zaplanowana jest na 25 czerwca.

Zaprezentowano gameplay z Mario Golf: Super Rush! Z materiału dowiadujemy się wielu istotnych szczegółów!

Nadciąga kolejna gra z Mario w roli głównej na Nintendo Switch. Jednak tym razem nie będzie to klasyczna gra platformowa. W Mario Golf: Super Rush, jak sama nazwa wskazuje, zagramy w golfa. Na oficjalnym kanale Nintendo w serwisie YouTube pojawił się ponad 5 minutowy gameplay trailer, który prezentuje wygląd rozgrywki oraz część zawartości gry. Dostępnych będzie 16 różnych postaci, które są dobrze znane fanom gier na konsole Nintendo. Gra zaoferuje wiele ciekawych i zróżnicowanych map, na których będą czekały różne przeszkody.

W grę będzie można zagrać w pojedynkę, lokalnie do 4 graczy oraz w trybie wieloosobowym online. Oprócz klasycznej gry w golfa, dostępne będą również inne tryby gry, które zapewnią dodatkową rozrywkę i pozwolą nam rywalizować z przeciwnikami.

Mario Golf: Super Rush pojawi się 25 czerwca wyłącznie na Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie