Ubisoft ujawnił plany wsparcia Far Cry 6 po premierze! Gracze nie będą się nudzić!

adrianG

Ubisoft ujawnił plany wsparcia Far Cry 6 po premierze! Gracze nie będą narzekać na brak nowości, bo tych na przestrzeni kilku miesięcy pojawi się sporo. Do gry wydane zostanie wiele darmowej oraz płatnej zawartości. Pojawią się nowe sprzęty, postacie, operacje specjalne oraz 3 duże dodatki.

Ubisoft ujawnił plany wsparcia Far Cry 6 po premierze! Gracze otrzymają sporo dodatkowej zawartości!

Najnowsza odsłona serii Far Cry pojawi się już 7 października. Twórcy gry postanowili jeszcze przed jej premierą ujawnić swoje plany wsparcia na najbliższe miesiące. Far Cry 6 od samego początku ma zapewnić graczom darmowy dostęp do cotygodniowych powstań i nowego sprzętu. Jeszcze w październiku do gry zostaną dodane nowe darmowe operacje specjalne: Cocodrilo, Los Tres Santos, Puerta Del Eden i Malagua.

Pojawią się również darmowe misje z innymi bohaterami. W grudniu do gry zawita Danny Trejo, w lutym dodany zostanie Rambo, a w marcu pojawią się postacie z serialu Stranger Things.

Oprócz tego gracze dostaną możliwość zakupienia przepustki sezonowej do gry. W skład przepustki sezonowej wejdą 3 dodatki do Far Cry 6 inspirowane poprzednimi odsłonami z serii oraz pełna wersja gry Far Cry 3: Blood Dragon. Posiadacze przepustki sezonowej pierwszy dodatek otrzymają w listopadzie, drugi w styczniu, a trzeci w marcu.

Aktualności

Zobacz wszystkie