Dualsense z pełną funkcjonalnością w Metro Exodus: Enhanced Edition na PC - nowa aktualizacja!

adrianG

Dualsense z pełną funkcjonalnością w Metro Exodus: Enhanced Edition na PC! Najnowsza aktualizacja do gry odblokowuje funkcje kontrolera, które znane są z gier na konsoli PlayStation 5. Od teraz w Metro Exodus: Enhanced Edition na PC można wykorzystać adaptacyjne triggery oraz haptyczne wibracje. Nowe funkcje kontrolera w grze zapewnią graczom nowe doznania z  rozgrywki.

Dualsense z pełną funkcjonalnością w Metro Exodus: Enhanced Edition na PC! Dostępna jest nowa aktualizacja do gry!

Metro Exodus: Enhanced Edition na PC otrzymało nowe usprawnienia. Najnowsza aktualizacja powinna zainteresować graczy ogrywających grę przy użyciu Dualsense oraz tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie przygody z tym tytułem i kontrolerem od PlayStation 5. Wprowadzono usprawnienia dla kontrolera Dualsense, które pozwalają wykorzystać jego pełen potencjał. Najnowsza aktualizacja do Metro Exodus: Enhanced Edition wprowadza pełną funkcjonalność dla kontrolera Dualsense, która jest dostępna w grach na PlayStation 5.

Obejmuje to adaptacyjne triggery oraz haptyczne wibracje, a to zapewni zupełnie inne doznania płynące z rozgrywki. Osoby, które grały na PlayStation 5 w różne gry używając Dualsense dobrze wiedzą, że to coś więcej niż tylko wciskanie przycisków. Przyjemność z gry jest znacznie większa.

Dzięki nowej aktualizacji możemy zaobserwować jak sprawdza się Dualsense w Metro Exodus: Enhanced Edition na PC przed premierą gry na PlayStation 5, która odbędzie się dopiero pod koniec czerwca. Wprowadzenie pełnego wsparcia pokazuje, że da się wykorzystać wszystkie funkcje Dualsense na PC i w przyszłości więcej gier może otrzymać wsparcie dla tego kontrolera.

Aktualności

Zobacz wszystkie