Elegancka obudowa z drewna do PS5. YouTuber stworzył arcydzieło [WIDEO]

bartekZ

Elegancka obudowa z drewna do PS5 ujrzała światło dzienne! To niezwykłe i niepowtarzalne dzieło jednego z bardzo znanych YouTuberów. Tym razem za wszystko odpowiada DIY Perks, który projekt stworzył od podstaw i zadbał o najmniejsze szczegóły. Całość prezentuje się imponująco. W sieci natomiast pojawił się film, który prezentuje wszystkie najważniejsze etapy tworzenia obudowy do konsoli nowej generacji. Wideo można zobaczyć poniżej. Znajdziecie tam także więcej szczegółów dotyczących okoliczności powstania drewnianej obudowy do PS5.

Elegancka obudowa z drewna do PS5. YouTuber stworzył prawdziwe arcydzieło - zobacz nagranie!

Najnowsze dzieło firmy Sony - mowa rzecz jasna o PlayStation 5 - pod względem wizualnym ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Konsola wygląda bardzo efektownie, ale zdaniem niektórych użytkowników, jest zbyt duża i "toporna". Wobec tego wiele osób próbuje zmienić wygląd sprzętu na własną rękę. Ale czy ktoś zrobił to tak dobrze, jak YouTuber DIY Perks? Mężczyzna stworzył... drewnianą obudowę do swojego PS5. I trzeba przyznać, że wygląda ona naprawdę efektownie.

Sam pomysł stał się też okazją do świętowania 3 milionów subskrypcji na jego kanale. Obudowa została natomiast wykonana z największą możliwą precyzją, co zresztą widać na załączonym poniżej nagraniu. Sprzęt momentalnie stał się bardziej zgrabny i kompaktowy. Dzięki pięknej obudowie, można go bardzo sprytnie wkomponować choćby w drewniane meble.

Szczegóły powstawania obudowy, jak i efekt finalny, można zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie