Netflix już niedługo może oferować gry! Powstaje nowa usługa?

adrianG

Netflix już niedługo może oferować gry! Wiele na to wskazuje. Oferowana przez Netflix usługa streamingu filmów i seriali jest jedną z najpopularniejszych na świecie. W planach jest stworzenie kolejnej usługi od Netflixa, która będzie oferowała dostęp do gier po opłaceniu miesięcznej subskrypcji.

Netflix już niedługo może oferować gry! W planach jest stworzenie zupełnie nowej usługi!

W obecnych czasach chyba każdy słyszał o Netflixie, a wiele osób już od dawna korzysta z tej usługi. Netflix skutecznie wypiera klasyczną telewizję, od której odchodzą zwłaszcza młodsze pokolenia. Nie ma co się dziwić, opłacając miesięczną subskrypcję zyskujemy dostęp do ogromnej biblioteki filmów i seriali na licencjach światowych marek. Netflix oferuje również filmy i seriale na własnej licencji, które w większości przypadków są wielkimi hitami i można je zobaczyć tylko w tej usłudze.

Netflix chce jednak pójść o krok dalej i sprawdzić się na rynku gier. Planowane jest stworzenie usługi podobnej do Apple Arcade, gdzie po uiszczeniu miesięcznej opłaty zyskujemy dostęp do biblioteki gier dostępnych w usłudze. Na rynku gier dostępnych jest już kilka podobnych subskrypcji, więc Netflix musi przygotować ciekawą i konkurencyjną ofertę, aby zachęcić graczy do wykupienia dostępu do ich przyszłej usługi.

Czy nowy pomysł odniesie sukces? Na to pytanie uzyskamy odpowiedź dopiero gdy usługa się pojawi. Na tę chwilę nie wiadomo nawet czy prace się już rozpoczęły.

Aktualności

Zobacz wszystkie