Uncharted 4: Kres Złodzieja doczeka się wersji na PC! Sony nie zwalnia tempa!

adrianG

Uncharted 4: Kres Złodzieja doczeka się wersji na PC! Taka informacja pojawiła się w przygotowanej przez Sony prezentacji. Posiadacze PC dostali w ostatnim czasie Horizon Zero Dawn i Days Gone, ale Sony nie chce poprzestać tylko na tych tytułach. Tym razem gracze PC zapoznają się z przygodami Nathana Drake'a.

Uncharted 4: Kres Złodzieja doczeka się wersji na PC! Kolejny port z PlayStation w drodze!

Ostatnio Sony cały czas zaskakuje graczy i nie mowa tu tylko o posiadaczach konsol PlayStation. Firma chce dotrzeć do większego grona graczy i dzięki temu możemy zaobserwować kolejne porty ekskluzywnych gier z PlayStation na PC. W ostatnim czasie dostaliśmy na PC takie hity jak: Horizon Zero Dawn i Days Gone. Sony nie zamierza zwalniać tempa i właśnie pojawiła się informacja o kolejnym tytule ekskluzywnym, który trafi na PC.

Tym tytułem będzie Uncharted 4: Kres złodzieja. Gracze PC będą mogli zapoznać się ze świetnymi przygodami Nathana Drake'a. Informacja o wydaniu gry na PC pojawiła się w prezentacji przygotowanej przez Sony, więc prawdopodobnie niedługo dostaniemy jakąś większą zapowiedź. Na ten moment wiadomo tylko, że gra trafi na PC. Nie poznaliśmy jednak większych szczegółów, a co najważniejsze, daty premiery.

Ekskluzywne gry z PlayStation, które do tej pory pojawiły się na PC zostały bardzo dobrze przyjęte przez graczy. W przyszłości możemy spodziewać się jeszcze wielu innych hitów od Sony na PC, jak np. Marvel's Spider-Man, God of War, czy The Last of Us.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie