Ależ wyciek! Far Cry 6 można zobaczyć na gameplayu! [WIDEO]

bartekZ

Ostatni tydzień stoi pod znakiem coraz to nowszych wycieków dotyczących choćby nowych produkcji. Tym razem światło dzienne ujrzał gameplay z Far Cry 6, jednak nie to nic wspólnego z planami wydawców. Jakby tego było mało, w sieci można zobaczyć aż 5 minut gry z nowego Far Cry. Jak materiał trafił do sieci? Poniżej prezentujemy omawiane wideo.

Ależ wyciek! Far Cry 6 można już zobaczyć na gameplayu! 5 minut gry krąży po sieci - jak do tego doszło?

Twórcy najnowszego Far Cry na pewno się tego nie spodziewali! W sieci pojawił się aż 5-minuty gameplay z ich najnowszej produkcji. Mowa rzecz jasna o Far Cry 6. Stało się do na dzień przed oficjalną prezentacją gry. Najbardziej zaskakujące są jednak okoliczności tego, jak wideo przedostało się do sieci. Sprawę szczegółowo opisuje portal PPE.

Prezentacja Far Cry 6 ma odbyć się dziś o godzinie 18:30. Natomiast dzień wcześniej w sieci opublikowano dość obszerne fragmenty gameplayu. Według PPE, jeden z polskich YouTuberów pomylił dni i opublikował materiały zbyt wcześnie - na dobę przed oficjalną prezentacją produkcji.

Co natomiast zdradza sam przeciek? Cóż, czeka nas z pewnością sporo akcji i strzelania. Zadbano też o unikalny klimat serii. Do nowości należy na pewno to, że możemy wybrać płeć naszego bohatera. Przeciek, o którym mowa, możecie zobaczyć KLIKAJĄC W TEN LINK.

Wideo dostępne także poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie