Wielka zmiana w Microsoft Flight Simulator! Zmniejszono rozmiar gry!

adrianG

Wielka zmiana w Microsoft Flight Simulator! Jak dobrze wiadomo, gra jest wymagająca i do jej uruchomienia potrzeba mocnego sprzętu oraz dobrego łącza internetowego. Microsoft Flight Simulator zajmuje również sporo miejsca na dysku, więc trzeba mieć to na uwadze przed instalacją. Do tej pory gra zajmowała 170 GB na dysku. Twórcy postanowili wreszcie zmniejszyć ten rozmiar i teraz gra zajmuje 83 GB, co w porównaniu do poprzedniego rozmiaru stanowi dużą różnicę.

Wielka zmiana w Microsoft Flight Simulator! Rozmiar gry został zmniejszony o ponad połowę!

Microsoft Flight Simulator to dość wymagający tytuł. Gra wymaga bardzo dobrego i stałego połączenia z internetem oraz mocnych podzespołów komputerowych. Jednym z ważniejszych podzespołów jest dysk, który pomieści całą produkcję. Gra do tej pory wymagała aż 170 GB wolnej przestrzeni na dysku. Stanowiło to problem dla wielu graczy, ponieważ zmuszało do zagospodarowania miejsca na dysku. W przypadku braku wolnego miejsca na dysku gracze musieli pousuwać zbędne pliki lub dokupić dodatkowy dysk.

Microsoft wreszcie postanowił zająć się sporym rozmiarem gry i rozwiązał ten problem. Efektem finalnym jest zmniejszenie rozmiaru gry. Po najnowszej aktualizacji rozmiar gry zmniejszył się o ponad połowę. Teraz gra wymaga 83 GB wolnego miejsca na dysku. Jest to zdecydowana zmiana na lepsze. Gracze zaoszczędzą wolną przestrzeń na dysku i będą mogli pobrać grę znacznie szybciej.

Aktualności

Zobacz wszystkie