Sherlock Holmes Chapter One na nowym materiale wideo! Gra prezentuje się znakomicie!

adrianG

Sherlock Holmes Chapter One na nowym materiale wideo! Kolejny zwiastun prezentuje wygląd rozgrywki. Pokazane zostały różne lokacje, tryb koncentracji oraz personalizacja wyglądu postaci. W przygotowanym przez twórców materiale pojawiło się dużo nowych informacji na temat gry.

Sherlock Holmes Chapter One na nowym materiale wideo! Dowiadujemy się nowych informacji o rozgrywce!

Zaprezentowano zupełnie nowy zwiastun z gry Sherlock Holmes Chapter One. Tym razem gracze mogą zapoznać się z wyglądem rozgrywki. Opublikowane wideo pokazuje wiele ciekawych i dobrze wyglądających lokacji. Całe otoczenie ma swój klimat i prezentuje się znakomicie. Możemy również przyjrzeć się procesowi zbierania poszlak. 

W grze dostępny będzie tryb koncentracji, który pozwoli nam dowiedzieć się trzech informacji na temat wybranej osoby. Pierwsza z nich to etyka i zawód, druga jest dynamiczna i zależnie od osoby wyświetli informację z zupełnie innej kategorii. Trzecia informacja pokazuje specyficzną cechę danej osoby.

Na wideo pokazano także, że w grze dostępnych będzie sporo strojów oraz różne modyfikacje wyglądu postaci, jak np, jej zarost. Wygląd postaci będzie ważnym elementem podczas wielu zadań. Odpowiednio dobrany strój pozwoli nam wtopić się w otoczenie lub dostać się do konkretnego miejsca.

Przypomnijmy, że Sherlock Holmes Chapter One trafi na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One. Dokładna data premiery nie jest znana, ale na ten moment wiadomo, że nastąpi ona jeszcze w tym roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie