Potężny świat w Far Cry 6 - tak wygląda mapa!

bartekZ

Far Cry 6 zaoferuje graczom potężny otwarty świat. Jego rozmiary robią wrażenie, a można to stwierdzić dzięki mapce, która już krąży po sieci. Ponadto teren wygląda na zróżnicowany, co także jest niebywale istotne w tego typu grach. Twórcy zapewniają, że oferuje on wiele atrakcji. Jeśli ich słowa się potwierdzą, czekają nas godziny naprawdę kapitalnej przygody. Poniżej zobaczycie, jak wszystko będzie wyglądać.

Potężny świat w Far Cry 6 - mapa już krąży po sieci, zobaczcie jak wygląda!

Plotki o ogromnej mapie w Far Cry 6 potwierdzają się! W sieci krążą już materiały, prezentujące imponujący otwarty świat z gry. Twórcom trzeba oddać to, że rzeczywiście nie rzucali słów na wiatr i zadbali o wielkość terenu. Czy jednak idzie za tym jego urozmaicenie? To bardzo ważne, aby przemierzanie wirtualnej przestrzeni nie stało się monotonne. Mimo to, tutaj także pojawiają się zapewnienia, że atrakcji nie zabraknie. Już nawet pierwszy rzut oka na mapę daje poczucie zróżnicowania terenu. Na nudę raczej narzekać nie będziemy.

W ostatnim czasie poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących nowego Far Cry. Wiadomo już, kiedy gra będzie mieć swoją premierę. Tę zaplanowano na 7 października tego roku. Wychodzi więc na to, że zanim przetestujemy to, co oferują nam producenci - minie jeszcze trochę czasu. Z pewnością będzie on wypełniony jednak kolejnymi gorącymi newsami, dotyczącymi Far Cry 6.

Aktualności

Zobacz wszystkie