Far Cry 6 skupi się na kampanii fabularnej! W grze zabraknie edytora map!

adrianG

Far Cry 6 skupi się na kampanii fabularnej! Gracze nie będą mogli tworzyć map za pomocą trybu Arcade, ponieważ twórcy nie dodadzą tego trybu do gry. Spowodowane jest to tym, że twórcy chcą skupić się tylko na trybie fabularnym i dostarczyć w nim jak najlepsze doznania dla graczy.

Far Cry 6 skupi się na kampanii fabularnej! Gra nie zapewni trybu Arcade!

W ostatnim czasie twórcy Far Cry 6 coraz częściej publikują nowe informacje o grze. Tym razem dowiedzieliśmy się, że Far Cry 6 skupi się głównie na kampanii fabularnej. Jest to dobra wiadomość dla osób lubiących długie i ciekawe historie. Twórcy chcąc skupić się na trybie fabularnym musieli zrezygnować z wprowadzenia do gry trybu Arcade. Fani tego trybu będą zawiedzeni, ponieważ zapewniał on wiele możliwości. Tryb Arcade pojawił się w kilku poprzednich odsłonach serii. Gracze wykorzystywali ten tryb do tworzenia własnych map, na których mogli grać potem sami lub z innymi graczami online.

Jednak nie ma co się przejmować brakiem trybu Arcade, ponieważ dobra kampania fabularna powinna to zrekompensować. Brak trybu Arcade na premierę gry nie oznacza, że po jakimś czasie twórcy nie zdecydują się wydać aktualizacji, która go wprowadzi.

Premiera Far Cry 6 odbędzie się 7 października tego roku. W grę zagramy na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie