Co nowego słychać w związku z Battlefield 6? Kilka ważnych wieści!

bartekZ

Co nowego słychać w związku z Battlefield 6? W sieci pojawiło się kilka nowych wieści o nadciągającej wielkimi krokami grze. Już dawno żadna wojenna strzelanka nie budziła tylu emocji, co właśnie produkt tworzony przez DICE. Kolejne już elektryzujące informacje w sieci opublikował znany insider, Tom Henderson. Uchylił on między innymi rąbka tajemnicy dotyczącego wydarzeń w BF6. Co jeszcze wiadomo?

Co nowego słychać w związku z Battlefield 6? W sieci krąży kilka nowych wieści

Oficjalna prezentacja Battlefield 6 coraz bliżej! Fani grę powinni poznać już na początku czerwca. To jednak nie wszystko, gdyż jak donoszą ostatnie doniesienia - dokładny pokaz prezentujący grę ma odbyć się w ramach EA Play Live 2021. Co ważne, wieści te pochodzą od zwykle dobrze poinformowanego i rzadko mylącego się insidera, Toma Hendersona.

Informator dotarł do jeszcze kilku ciekawych newsów. Mowa między innymi o fabule. Akcja Battlefield 6 ma być osadzona w przyszłości, jednak bardzo niedalekiej. Mówiąc bardzo szczegółowo, realia mają odwzorować stan po wydarzeniach zawartych w BF4.

Jak łatwo się domyślić, na potrzeby gry wybuchnie nowy konflikt na skalę globalną, nazwany kolejną już (w domyśle trzecią) wojną światową. Zaangażowanymi stronami mają być - a jakby inaczej - Amerykanie oraz Rosjanie. My natomiast będziemy częścią elitarnej jednostki, która może walczyć zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie barykady. Innymi słowy - można ją wynająć na własne potrzeby.

Aktualności

Zobacz wszystkie