Zapowiedziano Crysis Remastered Trilogy! Pokazano pierwszy trailer!

adrianG

Zapowiedziano Crysis Remastered Trilogy! Cała trylogia Crysis doczeka się remasterów, które pojawią się w jednym pakiecie. Premiera pakietu przewidziana jest na jesień 2021 roku. W Crysis Remastered Trilogy zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Zapowiedziano Crysis Remastered Trilogy! Odświeżone wersje gier zmierzają na konsole i PC!

Fani serii Crysis będą zachwyceni. Właśnie pojawiła się zapowiedź nowości jakie twórcy Crysis przygotowali dla graczy. Oficjalnie zapowiedziano Crysis Remastered Trilogy, czyli remaster aż 3 części kultowej strzelanki. W skład pakietu wejdzie Crysis Remastered, Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remastered. Wszystkie gry zaoferują odświeżoną grafikę oraz różne usprawnienia, które sprawią, że gry dostarczą zupełnie nowych doświadczeń z rozgrywki.

Wypuszczenie odświeżonej trylogii Crysis jest wielkim zaskoczenie, a to dlatego, że w zeszłym roku ukazał się Crysis Remastered. Fani podejrzewali, że kolejny w kolejce do odświeżenia jest Crysis 2, jednak twórcy postanowili wydać wszystkie zremasterowane części w jednym pakiecie. Jest to świetny ruch ze strony twórców, ponieważ wielu graczy chętniej zdecyduje się na kupno całego pakietu niż pojedynczych części. 

Na ten moment wiadomo, że Crysis Remastered Trilogy pojawi się już tej jesieni. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i dzięki wstecznej kompatybilności również na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Aktualności

Zobacz wszystkie