Fan GTA 5 zatrudniony w Rockstar! Jak do tego doszło?

bartekZ

Fan GTA 5 zatrudniony w Rockstar! Ta niebywała historia może być inspiracją dla innych graczy, którzy godziny spędzają w swoich ulubionych produkcjach. Jak doszło do tego nieoczekiwanego zwrotu akcji? Co takiego zrobił gracz, że wpadł w oko twórcom jednej z najbardziej kultowych gier na świecie? Po więcej szczegółów zapraszamy poniżej.

Fan GTA 5 zatrudniony w Rockstar! Jak do tego doszło? Niebywała historia może być inspiracją dla innych

Tego jeszcze nie grali! Fan GTA 5 znalazł zatrudnienie w Rockstarze! Śmiało można rzec, że jest to dla niego praca marzeń. Wyobrażaliście sobie kiedyś, aby pracować w marce, której jesteście totalnie oddani? Dla większości to jedynie sfera marzeń, która w tym konkretnym przypadku stała się rzeczywistością. Jak jednak do tego doszło? Ta historia pokazuje, że każdy może liczyć na danie mu szansy, o ile pokaże ciężką i owocną pracę.

Osobą, którą zatrudnił Rockstar, jest autor filmów z kanału Logic Films w portalu YouTube. Przez przeszło 6 lat twórca przygotowywał filmy z Grand Theft Auto 5. Były one na tyle dobre, że wszystko zauważyła wielka marka, jaką jest właśnie Rockstar. Na czym teraz będą polegać jego obowiązki? Dużo mówi się o tym, że zajmie się on tworzeniem materiałów promocyjnych do GTA 6. Można mieć jednak pewność, że Rockstar znajdzie dla niego także inne interesujące zadania. Tajemnica pozostaje także kwestia zarobków, ale tutaj można być pewnym, że twórca nie będzie mógł pod tym względem na nic narzekać.

Aktualności

Zobacz wszystkie