Nowa konsola Atari pojawi się już niedługo w sprzedaży! Poznaliśmy oficjalną datę premiery Atari VCS!

adrianG

Nowa konsola Atari pojawi się już niedługo w sprzedaży! Ponad 100 klasycznych gier dostępnych będzie na start w nadchodzącej Atari VCS. Urządzenie kupimy w 2 wariantach. Sama konsola dostępna będzie w cenie 299 dolarów. Dostępny będzie również wariant konsoli z bezprzewodowym klasycznym joystickiem oraz bezprzewodowym klasycznym kontrolerem wyceniony na 399 dolarów. Jeden i drugi kontroler będą dostępne również osobno w sprzedaży.

Nowa konsola Atari pojawi się już niedługo w sprzedaży! Ujawniono ceny i datę premiery Atari VCS!

Długo wyczekiwana konsola Atari ma już ustaloną swoją datę premiery. Każdy zainteresowany będzie mógł kupić konsolę Atari VCS już od 15 czerwca. W sprzedaży dostępne będą 2 różne zestawy. Pierwszy z nich, który został wyceniony na 299 dolarów zawierać będzie samą konsolę. Drugi zestaw kosztujący 399 dolarów zawierać będzie konsolę Atari VCS, bezprzewodowy klasyczny joystick oraz bezprzewodowy klasyczny kontroler.

Jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup samej konsoli, a po czasie będzie chciał zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria z droższego zestawu to nie musi się o to wcale martwić. Joystick lub kontroler wchodzące w skład zestawu za 399 dolarów będzie można dokupić w każdej chwili osobno. Koszt samego joysticka lub kontrolera to 59 dolarów.

Atari VCS na start ma zainstalowane Atari Vault, czyli pakiet ponad 100 klasycznych gier!

Aktualności

Zobacz wszystkie