Footbal Manager 2021 zachwyca pod względem sprzedaży

bartekZ

Football Manager 2021 zachwyca pod względem sprzedaży! Najnowsza produkcja od studia Sports Interactive okazała się zdecydowanie najlepsza spośród wszystkich poprzednich. Ba! Deklasuje ona nawet inne tytuły od SI. Aktualne doniesienia wskazują, że gra sprzedaje się szybciej niż kiedykolwiek, a doskonałe wyniki notuje także na Steamie.

Football Manager 2021 zachwyca pod względem sprzedaży

Football Manager notuje znakomite statystki pod względem sprzedaży! To jednak nie koniec - jak się okazuje, gracze w tytule od Sports Interactive spędzają wiele czasu. Jak podaje dyrektor studia - pan Miles Jacobson - wszystkie gry z serii FM 21 (a w ich skład wchodzi nie tylko najpopularniejszy Football Manager 2021, ale też Football Manager Mobile 2021 oraz Football Manager Touch 2021) osiągnęły już poziom aż miliona aktywacji. To zdecydowany rekord w całej historii studia SI.

Co więcej - wszystkie aktywacje oznaczają to, że gracze zapłacili za tytuł. A to dlatego, że wszystkie wymienione wyżej produkty są po prostu płatne. Nawet mobilna wersja nie jest darmowa.

Uwagę zwraca także to, że aktywność związana z Football Managerem 2021 na kupnie pozycji się nie kończy. Miles Jacobson za pomocą Twittera 3 stycznia informował, że w tygodniu poprzedzającym jego wpis, grę uruchomiło więcej niż 900 tysięcy osób. Niezłe statystyki FM21 notuje także na Steamie. Dzień po nowym roku ustanowiono rekord aktywności - właśnie wtedy w tytuł grało jednocześnie aż 92 461 osób.

Aktualności

Zobacz wszystkie