WRC 10 - w sieci nowe wideo pokazujące możliwości edycji pojazdów!

bartekZ

WRC 10 - w sieci pojawiło się nowe wideo pokazujące możliwości edycji pojazdów! Premiera popularnej gry rajdowej zbliża się wielkimi krokami. Wczesny dostęp startuje już dosłownie za kilka dni, a chwilę po nim pojawi się regularna premiera. Tymczasem twórcy nadal robią co w ich mocy, aby zachęcić do kupna gry jeszcze niezdecydowanych. Teraz zaprezentowali materiał, który pokazuje, jak można modyfikować nasze rajdówki. Mnogość opcji dotyczących oklejenia pojazdu sprawia, że samochody będą wyglądać naprawdę efektownie i autorsko.

WRC 10 - w sieci nowe wideo! Pokazali możliwości edycji pojazdów

Im bliżej premiery gry, tym bardziej rosną apetyty fanów wyścigów, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup WRC 10. Wszystko podsycają twórcy - ci opublikowali w sieci kolejny materiał. Trzeba przyznać, że pokazana w nim zawartość jest bardzo obiecująca i zachęcająca. Tym razem skupiono się na prezentacji możliwości modyfikacji wizualnej pojazdów. Chodzi głównie o oklejanie pojazdów, a jak dobrze wiadomo - oklejone samochody to wręcz wizytówka rajdów samochodowych.

Modyfikacje dają nam bardzo dużą swobodę działania. Poza naklejkami (wszelkiego kształtu i wielkości), możemy zmieniać bazowy kolor lakieru pojazdu. Na poniższym wideo widać, jak efektowne prace można uzyskać w edytorze, który w grze zawarli twórcy.

Premiera WRC 10 we wczesnym dostępie już 31 sierpnia. Aby grać już wtedy, należy zainwestować w pre-order, dzięki któremu otrzymamy też kultowy samochód - Subaru Imprezę WRC. Regularna premiera gry przewidziana jest natomiast na 2 września 2021.

Aktualności

Zobacz wszystkie