AMD FidelityFX Super Resolution będzie dostępne dla Xbox Series X|S! Tak sugeruje Microsoft!

adrianG

AMD FidelityFX Super Resolution będzie dostępne dla Xbox Series X|S! Microsoft już planuje wykorzystanie najnowszej technologii od AMD. Nie trudno się domyślić, że chodzi o najnowsza generację konsoli Xbox. Technologia stworzona przez AMD może nieźle namieszać na rynku gier.

AMD FidelityFX Super Resolution będzie dostępne dla Xbox Series X|S! Microsoft chce wykorzystać technologię AMD w swoich najnowszych konsolach!

AMD FidelityFX Super Resolution to najnowsza technologia stworzona przez AMD, która ma stanowić konkurencję dla wydanego wcześniej DLSS od Nividii. Technologia AMD ma zwiększyć wydajność w grach, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się płynniejszą rozgrywką w świetnej jakości obrazu. Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla posiadaczy starszych kart graficznych, ale również tych nowszych.

W przeciwieństwie do DLSS, które skierowane jest tylko dla posiadaczy kart od Nvidii, AMD FidelityFX Super Resolution będzie dostępne dla kart AMD i Nvidia. Takie rozwiązanie zapewni wiele możliwości nie tylko dla PC, ale również dla konsol, które posiadają karty graficzne od AMD.

Microsoft jest pod wrażeniem najnowszej technologii od AMD i już nie może się doczekać wykorzystania jej pełnego potencjału. Możemy się domyślić, że chodzi o najnowsza generację konsoli Xbox. Technologia AMD może wykorzystać pełną moc Xbox Series X, ale również wycisnąć jeszcze więcej z Xbox Series S. Jednak w tym przypadku na efekty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Aktualności

Zobacz wszystkie