Piraci z Karaibów trafią do Sea of Thieves! Nowe DLC na licencji zmierza do gry!

adrianG

Piraci z Karaibów trafią do Sea of Thieves! Nowa zawartość zmierza do gry i pojawi się już na przyszły tydzień, a wraz z nią przybędzie kapitan Jack Sparrow. Zawartość będzie na licencji Disney'a, więc dostaniemy masę zawartości z serii filmów Piraci z Karaibów. Przede wszystkim twórcy przygotowali zupełnie nowe misje i zadania.

Piraci z Karaibów trafią do Sea of Thieves! Zapowiedziano dodatek Sea of Thieves: A Pirate's Life!

Sea of Thieves otrzyma nową dużą zawartość na licencji. Twórcy gry rozpoczęli współpracę z firmą Disney, czego efektem będzie dodanie do gry Piratów z Karaibów. Dobrze znany wszystkim fanom serii filmów o piratach kapitan Jack Sparrow pojawi się w najnowszej zawartości, ale nie będzie to jedyna nowość. Sea of Thieves: A Pirate's Life wprowadzi wiele znanych elementów z serii filmów Piraci z Karaibów. Nowa zawartość wzbogaci grę o wiele ciekawych misji i zadań, podczas których natrafimy na wiele nawiązań do serii filmów Piraci z Karaibów.

W zwiastunie można dostrzec, że w zawartości pojawi się również Davy Jones i  jego słynny okręt Latający Holender. Sea of Thieves: A Pirate's Life będzie zawartością darmową i pojawi się już 22 czerwca tego roku wraz z aktualizacją wprowadzającą sezon 3 do gry.

Przypomnijmy, że Sea of Thieves dostępne jest tylko na PC (Windows 10), Xbox One i Xbox Series X|S. Gra dostępna jest również w ramach usługi Xbox Game Pass.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie