Udostępniono aktualizację do Star Wars Jedi: Upadły zakon dla nowej generacji konsol! Ulepszenie jest darmowe!

adrianG

Udostępniono aktualizację do Star Wars Jedi: Upadły zakon dla nowej generacji konsol! Gracze od teraz będą mogli zagrać w grę w znacznie wyższej jakości obrazu. Przygotowane ulepszenie zapewni rozgrywkę w Star Wars Jedi: Upadły zakon nawet w rozdzielczości 4K. Poprawiono również wydajność i skrócono zauważalnie czas wczytywania.

Udostępniono aktualizację do Star Wars Jedi: Upadły zakon dla nowej generacji konsol! Gracze mogą już ją pobierać i testować!

Zapowiedziane już jakiś czas temu ulepszenie dla Star Wars Jedi: Upadły zakon właśnie się pojawiło. Wszyscy gracze posiadający kopię gry na PlayStation 4 lub Xbox One, mogą pobrać darmową aktualizację na nowej generacji konsol. Aktualizacja zawiera usprawnienia dla gry, które pozwolą zapewnić znacznie lepsze doznania z rozgrywki na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Aktualizacja wprowadza wyższe rozdzielczości i poprawia wydajność, a sama gra wczytuje się znacznie szybciej.

Konsole PlayStation 5 i Xbox Series X dostały dwa ustawienia graficzne, które pozwalają na grę w rozdzielczości 1440p i 60 FPS lub w rozdzielczości 4K i 30 FPS. Wersja na Xbox Series S nie będzie posiadać tych ustawień, ale za to zapewni rozgrywkę w rozdzielczości 1080p i 60 FPS. Nie ważne na jakie ustawienie gracze się zdecydują różnica powinna być zauważalna względem poprzedniej wersji gry.

Aktualności

Zobacz wszystkie