Marvel's Guardians of the Galaxy najnowszą grą o superbohaterach! Pokazano pierwszy gameplay!

adrianG

Marvel's Guardians of the Galaxy najnowszą grą o superbohaterach! Strażnicy Galaktyki wracają, tym razem w grze trzecioosobowej. Tytuł skupi się wyłącznie na trybie fabularnym, więc możemy liczyć na ciekawą historię. Premiera gry ma odbyć się jeszcze tej jesieni, a dostępna będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Marvel's Guardians of the Galaxy najnowszą grą o superbohaterach! Poznaliśmy szczegóły, a w tym datę premiery!

Nowa gra w uniwersum Marvel'a została zapowiedziana. W ostatnich tygodniach pojawiały się informację, że powstaje gra o Strażnikach Galaktyki, która prawdopodobnie zostanie zaprezentowana w czerwcu. Jesteśmy już po prezentacji gry i wiadomo, że będzie nosić nazwę Marvel's Guardians of the Galaxy. Pokazano pierwszy zwiastun promujący grę. Oprócz zwiastuna prezentującego grę, pojawił się również zwiastun z rozgrywki, który dobrze obrazuje jak wygląda gra w samym środku akcji.

Na materiale widzimy, że gracze wcielą się w postać Star-Lorda, a całą przygodę będą śledzić z widoku trzecioosobowego. Wielu graczy ucieszy informacja, że produkcja nie pójdzie w ślady gry Marvel's Avengers i będzie w pełni nastawiona na rozgrywkę w kampanii fabularnej.

Poznaliśmy datę planowanej premiery, która ma odbyć się już 26 października tego roku. Gra ma być dostępna na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Aktualności

Zobacz wszystkie