Rocket League zaskakuje. W grze pojawią się Szybcy i wściekli [WIDEO]

bartekZ

Rocket League zaskakuje. W grze pojawią się znane i lubiane motywy z kultowej serii filmów "Szybcy i wściekli". To już nie pierwszy raz, kiedy twórcy nawiązują do motoryzacji z najwyższego poziomu. Jak łatwo się domyślić, ma to związek z nadchodzącą wielkimi krokami premierą najnowszej części popularnej kinowej produkcji. Poniżej znajdziecie wideo ze zwiastunem oraz datę premiery interesującego crossovera.

Rocket League zaskakuje. W grze pojawią się "Szybcy i wściekli" - zobacz wideo!

Kolejny interesujący crossover zmierza do Rocket League. Niedawno w grze mieliśmy okazję zobaczyć choćby takie szybkie pojazdy, jak NASCAR, McLaren czy bolid F1. Twórcy na tym nie zamierzają poprzestać - teraz w grze pojawią się motywy ściśle związane z kultową serią "Szybcy i wściekli".

Oczywiste jest, że wszystko ma związek ze zbliżającą się nową częścią popularnej ekranizacji. Jej premiera nadchodzi wielkimi krokami. Zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie - kinowy hit zadebiutuje 25 czerwca, a więc dokładnie za 10 dni.

Jako, że czas nagli - twórcy gry w sieci pokazali już zwiastun omawianego crossovera. Widać na nim, co dokładnie oferuje nam dodatek z "Szybkich i wściekłych". Tym razem do dyspozycji graczy oddane zostaną kultowe pojazdy z omawianej serii - Dodge Charger, Nissan Skyline oraz Pontiac Fiero.

Premiera dodatku już za dwa dni - mianowicie 17 czerwca. Wszystko ma kosztować 2400 kredytów w Rocket League. Poniżej zwiastun:

Aktualności

Zobacz wszystkie