Co za przeciek! Tak będzie wyglądać Windows 11?

bartekZ

Co za przeciek! Czy właśnie tak będzie wyglądać Windows 11? W sieci pojawiły się zaskakujące doniesienia, a wszystko okraszono interesującymi materiałami. Te mają świadczyć o prawdziwości plotek. Wiele wskazuje na to, że właśnie wyciekły pierwsze zrzuty ekranów i nagrania, prezentujące najnowszy system operacyjny Microsoftu. Pierwsze wrażenia nie pozostawiają złudzeń - twórcy prawdopodobnie podążą w tym kierunku, w jakim od lat zmierza Apple.

Co za przeciek! Tak będzie wyglądać Windows 11? Ekskluzywne materiały już w sieci

Windows 11 zbliża się do nas wielkimi krokami? Wiele na to wskazuje! W sieci pojawiły się pierwsze materiały, mające prezentować właśnie to, jak wygląda najnowsze dzieło Microsoftu.

Jak widać na opublikowanych materiałach, wizualnie znacznie odświeżono niemal wszystko. Uwagę zwraca przede wszystkim pasek startowy. Według wielu, do złudzenia przypomina on to, co proponuje konkurencja z Apple. W sieci znaleźć można też wstępną wersję dostępnych na Windowsa 11 widżetów. Ich finalna wersja może jednak ulec zmianie.

Wiele wskazuje na to, że Windows zgodnie z zapowiedziami dość mocno usprawni i odświeży swój system operacyjny. Wiadomo już także, kiedy nastąpi pełna prezentacja Windowsa 11. Wszystko zaplanowano na 24 czerwca tego roku, a więc pozostał już niespełna tydzień do odsłonięcia niemal wszystkich kart i niewiadomych.

Poniżej możecie zobaczyć to, jak wygląda nowy produkt Microsoftu. Zdjęcia pochodzą z serwisu Twitter.

Aktualności

Zobacz wszystkie