Nowe funkcje w PS5. Rolę testerów przejmują gracze - PS5 Beta Program

bartekZ

Nowe funkcje w PS5! Sony ogłosiło nabór na testerów w PS5 Beta Program - w ich rolę wcielą się rzecz jasna gracze. To właśnie oni mają sprawdzić to, co przyszykowali twórcy, zanim nowinki trafią do szerszej społeczności. Czy wiadomo już, o jakie udoskonalenia konsoli chodzi dokładnie? Kiedy mogą trafić one już oficjalnie na wszystkie konsole? Po szczegóły zapraszamy poniżej.

Nowe funkcje w PS5. Rolę testerów przejmują gracze - PS5 Beta Program

Do PlayStation 5 zmierza kolejna interesująca aktualizacja? Wszystko na to wskazuje! Sony ogłosiło PS5 Beta Program, dzięki któremu wybrani gracze wcielą się w role testerów. Zanim nowości trafią do szerszej publiki, skorzystać będą mogli z nich wspomniani testerzy. Co ciekawe, to dopiero pierwszy raz, kiedy Japończycy decydują się na zaangażowanie graczy w rozwój swojego najnowszego produktu, jakim jest PS5.

Jak wynika z wypowiedzi ludzi blisko związanych z zarządem Sony - bardzo duża aktualizacja systemu pojawi się jeszcze w tym roku. Co więcej, ma ona zawierać ogrom znacznych nowości i usprawnień. Zapowiada się zatem na to, że producenci szykują coś naprawdę wielkiego.

Jest jeszcze jedna ważna kwestia. Mianowicie, w testach mogą brać gracze tylko z konkretnych krajów. Na liście niestety nie znalazła się Polska. Taka możliwość istnieje jedynie w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Kanady i Japonii. Szczegóły dotyczące aktualizacji na razie nie są ujawniane. Wiadomo jedynie tyle, że światło dzienne ujrzy ona przed końcem 2021 roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie