FIFA 22 doczeka się nowego trybu? Gracze zachwyceni plotkami

bartekZ

FIFA 22 doczeka się nowego trybu? W sieci gruchnęła wiadomość o tym, że EA Sports planuje wprowadzić do gry pewną nowość, której już od dawna domagali się gracze. Co więcej, plotki nie wyssano w palca - powstała ona na podstawie ogłoszenia opublikowanego przez deweloperów. O ile nie doszło tam do pomyłki, można uznać, że jest to już niemal pewne. O co jednak dokładnie chodzi? Po szczegóły zapraszamy poniżej.

FIFA 22 doczeka się nowego trybu? Gracze zachwyceni plotkami, na to czekali od dawna

Choć orientacyjny czas premiery gry FIFA 22 zbliża się coraz większymi krokami, EA Sports w tymże temacie na razie nie publikuje żadnych nowości ani zapowiedzi. Czujni są jednak fani serii, którzy dotarli do bardzo ciekawych wniosków na podstawie ogłoszenia deweloperów, zamieszczonego w sieci. Jak czytamy w PPE.pl, wzmianka o nowym trybie gry pojawiła się w... opisie nowego stanowiska pracy w EA. Z zawartych tam informacji wynika, że Online Software Engineer miałby zajmować się budowaniem rozwoju gry sieciowej. Wyróżniono przy tym konkretne tryby, takie jak:

"Jako Online Software Engineer, będziesz pomagał budować nasz zespół rozwoju gry sieciowej - czy to w trybie kariery online, ultimate team, czy w głównych systemach i protokołach sieciowych"

Wychodzi więc na to, że w FIFIE 22 możemy zobaczyć tryb kariery online. Warto dodać, że gracze już od dawna wyrażali chęć zagrania w tego typu rozgrywkę. Nie wiadomo jednak jeszcze, jak dokładnie miałoby to wyglądać. Istnieje jednak szansa - i to całkiem spora - że EA wysłucha swoich graczy i wraz z nową odsłoną gry, nadejdą interesujące nowości.

Aktualności

Zobacz wszystkie