Darmowe gry z PS Plus na grudzień - 3 ciekawe tytuły!

bartekZ

Darmowe gry z PS Plus na grudzień już znane! Tym razem osoby, które zdecydowały się płatną subskrypcję PS Plus otrzymają w prezencie możliwość pobrania aż trzech tytułów zupełnie za darmo. Postarano się o to, aby wszystko było w miarę zróżnicowane, jednak nie da się ukryć, że postawiono na akcję. Idąc tym tropem, do dyspozycji graczy oddano kolejno: Just Cause 4, Rocket Arena oraz Worms Rumble.

Darmowe gry z PS Plus na grudzień - tym razem gracze otrzymają 3 ciekawe tytuły zupełnie za darmo!

Nowy miesiąc oznacza nowe darmowe tytuły, które gracze otrzymują w zamian za subskrypcję PS Plus. Tym razem w ręce użytkowników oddano trzy tytuły, które z jednej strony są dość zróżnicowane, ale z drugiej - mają podobny, pełen akcji motyw przewodni.

Just Cause 4

Na pierwszy ogień idzie Just Cause 4, czyli gratka dla osób kochających destrukcję. Do dyspozycji mamy tam ogrom sprzętów, którymi możemy siać spustoszenie. Mowa o czołgach, łodziach bojowych a nawet helikopterach. Masa wybuchów i totalna demolka - właśnie tego wam trzeba, aby rozładować codzienne napięcie!

Rocket Arena

Rocket Arena to niebywale dynamiczna rozgrywka, przeznaczona do rywalizacji w sieci. Plecaki odrzutowe, wyrzutnie rakiet, szybka i emocjonująca akcja - to wszystko gracze znajdą właśnie w Rocket Arenie. Od momentu płatnej premiery, sporo użytkowników porzuciło ten tytuł. Jednakże, jego pojawienie się w PS Plus, z pewnością da tejże pozycji nowe, drugie życie.

Worms Rumble

Worms Rumble to tytuł, którego większości graczy nie trzeba przedstawiać. Co jednak najciekawsze, gra oficjalnie jeszcze nie zdążyła zadebiutować, a mimo to pojawia się niespodziewanie na PS Plus - za darmo. Czy jednak jest tym czego oczekują fani serii? Cóż, w sieci zdania są podzielone. Grzechem jednak byłoby nie wypróbowanie Wormsów, zwłaszcza, że można zrobić to właściwie za darmo!

 

Aktualności

Zobacz wszystkie