PS Plus na lipiec - gracze dostaną prawdziwy hit?

bartekZ

PS Plus na lipiec zbliża się wielkimi krokami. Tradycyjnie, na jakiś czas przed oficjalnym ogłoszeniem produkcji do ogrania za darmo w kolejnym miesiącu, pojawiają się pewne przecieki. Jako, że na ogół niemal idealnie pokrywają się one z tym, co faktycznie proponuje Sony - nie można przechodzić koło nich obojętnie. Tak więc i tym razem donosimy, co w mówi się kuluarach. A jak się okazuje, gracze mogą otrzymać prawdziwy hit. O jakiej grze mowa?

PS Plus na lipiec - gracze dostana prawdziwy hit? Te przecieki prawie nigdy nie zawodzą!

Interesujące wieści pojawiają się w temacie lipcowego PS Plus. Jak dobrze wiadomo, abonenci Sony co miesiąc otrzymują do ogrania przynajmniej dwie darmowe gry. Często są to uznane tytuły, które zbierają dobre recenzje. Jak się okazuje, podobnie powinno być i tym razem. Informacje pochodzą od cenionego insidera, który w ostatnim czasie przewidział już kilka istotnych ruchów na gamingowym rynku.

Zdaniem deluxery - bo o nim mowa - w lipcu gracze otrzymają A Plague Tale: Innocence Remastered w wersji na PS5. Rzecz jasna nie jest to jeszcze oficjalna informacja, jednak mając na uwadze ostatnie trafne przecieki pochodzące od tego insidera, sprawa jest niemal przesądzona.

Remaster A Plague Tale: Innocence pozwoli grać w 4K przy 60 klatkach na sekundę. Jak łatwo się domyślić, w grze interesujące zastosowanie znajdzie także DualSense. Teraz należy wyczekiwać oficjalnego potwierdzenia tychże rewelacji.

Aktualności

Zobacz wszystkie