Zwiastun FIFA 22 robi wrażenie! Nowa technologia [WIDEO]

bartekZ

Zwiastun FIFA 22 - zgodnie z zapowiedziani - jest już dostępny i robi naprawdę niezłe wrażenie. Wideo opublikowano zaledwie 2 dni temu a już ma 2,5 miliona otworzeń w serwisie YouTube. Co nowego zobaczymy w najnowszej produkcji? O co chodzi w nowej technologii, którą dumnie chwali się EA? Sprawdźcie, jak wygląda to na przygotowanym przez "Elektroników" materiale! FIFA 22 w końcu okaże się przełomem?

Zwiastun FIFA 22 robi wrażenie! Nowa technologia zapowiedziana, jak wygląda w praktyce? [WIDEO]

W końcu się pojawił! Zwiastun najnowszej FIFY 22 ujrzał światło dzienne i momentalnie rozgrzał sympatyków najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie do czerwoności. Choć więcej szczegółów dotyczących nowej odsłony FIFY 22 poznamy dopiero 22 lipca na EA Play Live, już teraz można wyciągnąć kilka interesujących wniosków na podstawie zwiastuna.

Najwięcej uwagi przykuwa nowa technologia HyperMotion. To właśnie ona ma oddawać niespotykany do tej pory realizm podczas każdego fragmentu wirtualnego meczu. Szczegóły dotyczące HyperMotion zaprezentowane zostaną wspomnianego już 22 lipca, ale teraz wiadomo, że ma to związek z innowacyjną metodą skanowania ruchów piłkarzy. Mają one zostać idealnie odwzorowane w grze.

Wiadomo też kiedy FIFA 22 trafi do sklepów. Premierę zaplanowano już na 1 października tego roku. Gra tworzona jest głównie z myślą o konsolach nowej generacji - to tam doświadczymy najlepszych możliwych wrażeń z rozgrywki.

Zwiastun prezentujemy poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie