Philips szaleje - oto monitor stworzony specjalnie pod Xboxa!

bartekZ

Philips szaleje! Właśnie zaprezentowano specjalny monitor, który stworzono z myślą o Xboksie. Urządzenie ma oferować jedyne w swoim rodzaju wrażenia z rozgrywki, a wszystko zestrojono właśnie pod konsolę Microsoftu. Co ciekawego znajdziemy w monitorze? Jaką wielkością się legitymuje? Czy wiadomo już cokolwiek na temat ceny i daty jego premiery? Najważniejsze informacje o Philips Momentum 559M1RYV znajdziecie poniżej!

Philips szaleje - oto monitor stworzony specjalnie z myślą o Xboksie! Poznajcie Philips Momentum 559M1RYV

To może być nie lada gratka dla fanów konsoli od Microsoftu. Jak się okazało, Xbox nawiązał współpracę z nową, znaną elektroniczną marką. Mowa o Philipsie, który przygotuje specjalny monitor, dedykowany właśnie pod Xboksa. Urządzenie będzie nosić nazwę Philips Momentum 559M1RYV.

Co na ten moment wiadomo o omawianym monitorze? Jak chwali się sam producent - zostało ono zbudowane od podstaw i kompletnie poświęcone wspomnianej konsoli. Monitor będzie dość spory, gdyż mówi się, że jego rozmiar to aż 55 cali. Wyposażono go w wejście HDMI 2.1, co pozwoli na grę w 4K i aż 120 klatkach na sekundę. Zadbano także o wyjątkowe niskie opóźnienia.

W sprzęcie pojawi się też "Xbox Game Mode". Portal PPE.pl opisuje to w następujący sposób: "ekscytujący tryb ze specjalnie dostrojoną jakością obrazu dla Xboksa". Wrażenie ma robić także Ambiglow, przenoszące gracza w zupełnie nowy wymiar rozgrywki. Z pewnością zastanawiacie się, ile trzeba zapłacić za takie cudo. Jak na ten moment ceny niestety jeszcze nie podano. Nie wiadomo też, kiedy dokładnie sprzęt zadebiutuje na rynku. Jedno jest jednak pewne - warto na to czekać.

Aktualności

Zobacz wszystkie