Wiadomo kiedy odbędzie się EA Play Live! Pojawiła się oficjalna zapowiedź!

adrianG

Wiadomo kiedy odbędzie się EA Play Live! Tegoroczny pokaz organizowany przez Electronic Arts ma już ustaloną konkretną datę wraz z godziną. Na pokazie przedstawione zostaną najnowsze produkcje szykowane przez Electronic Arts. Opublikowany został treaser zapowiadający pokaz, który zdradza kilka szczegółów.

Wiadomo kiedy odbędzie się EA Play Live! Czego możemy się spodziewać?

W ostatnim czasie odbyło się wiele zapowiedzi i pokazów nadchodzących gier. Jednak jeszcze nie wszyscy wydawcy zaprezentowali swoje najnowsze produkcje. Jedną z firm, która dopiero zorganizuje swój własny pokaz jest Electronic Arts. Wydarzenie EA Play Live zostało właśnie zapowiedziane i odbędzie się za miesiąc, a dokładnie to 22 lipca. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego. Zanim jednak zostanie wyświetlona główna część pokazu, wydarzenie rozpocznie się od pre-show.

Electronic Arts zamieściło krótki teaser, który sugeruje co możemy zobaczyć podczas pokazu, ale tylko wprawne oko jest w stanie wychwycić, co twórcy starali się w nim przekazać. Na EA Play Live na pewno pojawi się Battlefield 2042 i Fifa 22. Są to gry, które za jakiś czas będą miały swoją premierę, więc z pewnością Electronic Arts będzie chciało zdradzić więcej szczegółów na temat tych produkcji.

Reszta gier, które mogą się pojawić jest zagadką. Wiadomo, że w tym roku nie dostaniemy kolejnej części z serii Need for Speed, ale opublikowany teaser przedstawia kawałek drogi asfaltowej. Może to sugerować, że pojawi się jakaś informacja na temat najnowszej produkcji z tej serii.

Aktualności

Zobacz wszystkie