Kraków z nowymi detalami w Microsoft Flight Simulator! Nowy dodatek upiększa miasto!

adrianG

Kraków z nowymi detalami w Microsoft Flight Simulator! Najnowszy dodatek dodaje bardzo szczegółową scenerię miasta. Tym razem dodatek nie został stworzony przez twórców gry, a polską firmę Drzewiecki Design, która wykonała kawał dobrej roboty. Lotnisko im. Jana Pawła II wygląda znakomicie, a w całym mieście dostrzec można wiele świetnie wykonanych budowli.

Kraków z nowymi detalami w Microsoft Flight Simulator! Dodatek przygotowany przez polską firmę robi duże wrażenie!

W Microsoft Flight Simulator możemy zwiedzić wiele pięknych lokacji, a w tym miast. Wiele z nich zostało dokładnie odtworzone, jednak nie wszystkie są szczegółowe. Twórcy gry wydają jednak nowe aktualizacje, które często usprawniają grę i poprawiają wizualnie dużą część obiektów. Zewnętrzne firmy też mogą tworzyć i udostępniać swoje własne dodatki do gry.

Polska firma Drzewiecki Design, która zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju dodatków do symulatorów lotniczych, wypuściła swój kolejny dodatek do Microsoft Flight Simulator. Wypuszczony przez nich dodatek upiększa Kraków, a w szczególności lotnisko im. Jana Pawła II. Gracze, którzy zdecydują się na ten dodatek będą mogli podziwiać znacznie lepiej odwzorowane Stare Miasto, Sukiennice, Wawel oraz wiele innych budynków i miejsc w Krakowie.

Dodatek stworzony przez Drzewiecki Design nie jest darmowy. Wszyscy zainteresowani zakupem muszą przygotować się na wydatek około 122 zł. Cena nie jest niska, ale trzeba jednak pamiętać, że w zamian dostajemy obiekty, które są bardziej dopracowane od tych znajdujących się w grze.

Aktualności

Zobacz wszystkie