Nowa gra z Kajko i Kokosz została zapowiedziana! Czego możemy się spodziewać?

adrianG

Nowa gra z Kajko i Kokosz została zapowiedziana! Rozpoczęły się pracę nad grą Kajko i Kokosz: Na Plasterki, która ma być produkcją z gatunku hack'n'slash. Tytuł ma trafić na PC, konsole PlayStation i Xbox. Co ciekawe, producent gry ma w planach zaangażować do pracy przy grze fanów serii.

Nowa gra z Kajko i Kokosz została zapowiedziana! Wersja demonstracyjna gry pojawi się jeszcze w tym roku!

Najpierw nowy serial na platformie Netflix, a teraz gra komputerowa. Kajko i Kokosz ponownie zyskują na popularności. Ujawniono kilka szczegółów nadchodzącej produkcji. Gra otrzymała roboczą nazwę Kajko i Kokosz: Na Plasterki. Wiadomo już, że tytuł będzie grą z gatunku hack'n'slash i zaoferuje kooperację sieciową. 

Kajko i Kokosz: Na Plasterki ma trafić na PC oraz konsole PlayStation i Xbox. Wersja PC będzie dostępna na Steam i pod koniec roku na tej samej platformie zostanie udostępnione demo gry. Mechanika gry będzie w dużym stopniu przypominać tą znaną z systemów „papierowego” RPG. Reszta informacji na razie jest tajemnicą, ale z czasem powinniśmy dowiedzieć się o grze jeszcze więcej.

Fani serii będą mogli dołożyć swoja cegiełkę do projektu. Producent gry ma w planach zaangażować fanów w proces produkcji. Wkrótce pojawią się szczegółowe informacje na jakich zasadach będzie to funkcjonować.

Aktualności

Zobacz wszystkie