Plany EA na najbliższy miesiąc - poznamy Battlefield 2042, 5 konferencji

bartekZ

Odważne plany EA na najbliższy miesiąc! Jak się okazuje, w niedługim czasie odbędzie się aż 5 konferencji korporacji. Na jednej z nich odbędzie się pokaz Battlefield 2042. To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowano dla graczy. Jak dobrze wiadomo, EA Play odbędzie się dopiero pod koniec lipca, ale do tego czasu nie zabraknie wydarzeń organizowanych przez "Elektroników". Czego jeszcze możemy się spodziewać i jakie gry powinny zostać zaprezentowane?

Plany EA na najbliższy miesiąc - poznamy Battlefield 2042, ponadto kilka konferencji przed EA Play

Mimo, iż wakacje zaczęły się pełną parą - EA nie próżnuje. Korporacja robi wszystko, aby zaangażować graczy do większej aktywności właśnie w momencie, kiedy ich duża część ma wolne. Lipiec będzie wypchany wydarzeniami organizowanymi przez EA. Jak donosi PPE.pl, dosłownie za kilka dni - bo już 8 lipca - odbędzie się „The Future of First-Person Shooters". Jednym z tematów przewodnich panelu ma być wspomniany wcześniej Battlefield 2042.

Kolejne wydarzenia zaplanowano na 13 i 20 lipca. Pierwsza data to pokaz dotyczący niezależnych deweloperów, natomiast później - o 1 w nocy - zaprezentowany zostanie „Madden NFL 22 All-Access: Scouting”. Także 20 lipca, ale wcześniej, bo o 18, odbędzie się owiane tajemnicą wydarzenie, które zatytułowano „More EA SPORTS!”.

Na sam koniec, czyli 22 lipca, zaplanowano EA Play Live 2021. Ma to być zwieńczenie, na którym "Elektronicy" zaprezentują kilka gier, które niebawem ujrzą światło dzienne.

Aktualności

Zobacz wszystkie